Nasza produkcja trwa nieprzerwanie od 2008 r.

Firma powstała z końcem 2008 r. i od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji opakowań jednostkowych oraz zbiorczych z tektury falistej.

Od pierwszych dni istnienia firmy, posiadamy własne maszyny do produkcji opakowań kartonowych oraz wykonujemy nadruki na papierze tektury falistej.

Wraz z rozwojem firmy, kupowane były nowe maszyny do produkcji, przez co rozszerzał się pakiet ofertowy Polibox dla swoich Klientów.

Rozwinęła się produkcja specjalistycznych kartonów w mało nakładowych zleceniach produkcyjnych, przez co pozyskiwała nowych Klientów, zlecających zamówienia niskonakładowe.

W roku 2011 firma rozpoczęła produkcję opakowań kartonowych z pokryciem ESD.

Opakowania te dedykowane są do branży elektronicznej, celem zabezpieczenia produktu przed skutkami elektrostatyki. Do tej pory rozwijamy ten sektor produkcji, a wartość ilościowa produktów ESD sięga 50 % całej produkcji i asortymentu oferowanego przez naszą Firmę.

Polibox produkuje opakowania z tektury falistej głównie na rynku polskim, wyroby zapakowane w nasze opakowania wysyłane są na rynek europejski oraz światowy.

Niezależność

Firma Polibox jest samodzielną jednostką, nie mającą powiązania z żadną grupą kapitałową, a zależności łączące partnerów są wyłącznie powiązaniami handlowymi.

Jakość

Firma Polibox ugruntowała pozycję na rynku opakowań kartonowych, produkująca wyroby dla branży elektronicznej, o ściśle określonych parametrach i wymogach.

Standaryzacja

Z racji posiadanych zasobów, większość zamówień jest niskonakładowa, ale cykliczna i powtarzalna. Współpracujemy z firmami elektronicznymi, spełniamy wszystkie wymogi jakościowe oraz obsługę logistyczno-planową.

Dowiedz się więcej na temat współpracy z naszą firmą

Jeśli masz jakieś pytania bądź chciałbyś rozpocząć współpracę zapraszamy do kontaktu!

Przejdź do kontaktu